Hakkımızda

Hakkımızda

 1994’ten bugüne...

Firmamız 1994 yılında İstanbul’da kurulmuş olup bugüne kadar su arıtma teknolojileri konusunda deneyimli ve uzman mühendis ekibimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Arıtma sektörünün en köklü ve öncü firmaları arasında yer alan Eurosan Su Arıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. firması müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre proses suların arıtılması konusunda üretim faaliyeti yürütmektedir.

Şirketimiz 2001 Yılında “Eurotech Water Treatment Tecnology” markasını tescil ettirmiş olup su arıtma sistemlerini sahip olduğu bu marka ile yurtiçinde ve yurtdışında, satış ve servis hizmeti vermektedir. Günümüzde Eurosan Su Arıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. ithalat yaptığı ülkelere ihracat yapan uluslararası firma konumuna gelmiştir.

Evrensel değerlere bağlı, çevreye duyarlı, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetinden ve kaliteden ödün vermeden sunulan mühendislik hizmetleri sayesinde sektöründe lider ve güvenilir bir marka haline gelmiştir. Projelerimizde Ar-Ge çalışmaları ile müşterilerine ekonomik ve kaliteli alternatif çözümler sunmaktadır.

ISO 9001:2015 ve CE belgesine sahip firmamız uluslararası normlara uygun şekilde kendi tesislerinde üretim yapmaktadır.